Оновлена версія сайту для Холлі

Заняття з лего конструювання на Борщагівці

для дітей від 3-х до 10-ти років

Наші заняття цінні тим, що крім очевидної користі від роботи з конструктором (дрібна моторика, розвиток логіки та уваги, просторового та креативного мислення, математичних навичок), ці курси включають загальний розвиток мислення дітей відповідно до віку.

clubPage-lego_02

Для освоєння програми обрано ігрову, але пізнавальну форму з використанням конструкторів LEGO. Всі деталі конструкторів яскраві і різнокольорові, але за ними вже стоять важливі фізичні принципи, які ми і вивчаємо в ігровій формі, це дозволяє підвищити інтерес дітей та створити творчу атмосферу під час дослідницької роботи.

Конструювання Lego для дітей 3-7 років направлено на:

  • Розвиток мови;

  • Удосконалювання моторики, координацію рухів, просторової орієнтації;

  • Формуванню абстрактного та логічного мислення, розвивати увагу та пам‘ять;

  • Дає можливість по максимуму реалізувати творчі та художні здібності, фантазію;

  • Розвивати соціально-комунікативні навички: уміння виконувати інструкції, співпрацювати, надавати взаємодопомогу, розподіляти обов’язки;

  • Сприяти розвитку допитливості.
   Програма занять включає в себе:

  • Введення в робото-конструювання;

  • Створення різних тематичних конструкцій;

  • Обробка навиків конструювання по схемах складання;

  • Обробка навичок конструювання на пам‘ять.

Діти віком 6+ вчяться працювати з сучасним обладнанням, освоювати комп’ютерне конструювання та моделювання. Працюють за програмою Lego Education. Заняття проводяться на базі конструктору WeDo і присвячені вивченню основ робототехніки. Діти в парах працюють за ноутбуками, складають іграшки-роботи і пишуть для них програми. Програмування на комп‘ютері просте і інтуїтивно зрозуміле.

Діти віком 8+. Курс “Наука та технології” допоможе виключно наочним та цікавим способом опанувати основи фізики. На заняттях складають моделі, що дозволяють вивчати різні види передач руху, робимо прогнози, ставимо досліди, пояснюємо результат. Складемо вітрохід та підйомний кран, влаштуємо перегони машин на пультах дистанційного керування, бої мурах та багато іншого.

Бажаєте відвідати безкоштовний пробний день?
Це чудова можливість поринути в нашу атмосферу та відчути новий підхід в навчанні. Залишайте заявку на безкоштовний пробний день для вашої дитини
Є питання?

Залиште номер телефону, ми вам дуже скоро зателефонуємо

Ваше повідомлення я прочитаю особисто

і обов’язково на нього дам відповідь

Вашу заявку прийнято

Протягом короткого часу ми з вами зв’яжемось