Оновлена версія сайту для Холлі

Гурток ментальної арифметики на Святошино

для дітей від 6-ти років

Це методика гармонійного розвитку інтелекту, за якої використовується азіатська технологія обчислень за допомогою різновиду рахунків – абакус (сарабан).

clubPage-mentalArif_01

Програму занять ментальною арифметикою складають механічні вправи пальцями на рахівниці, рахунок у розумі та вправи на концентрацію, увагу та логіку. Допомагає значно збільшити швидкість мислення та здатність до творчих дисциплін.

Програма занять включає кілька етапів:

  • Робота з рахівницею абакус. При тренувальних вправах на рахунках розвивається дрібна моторика, стимулюється розвиток міжпівкульних зв’язків. Завдяки технічним вправам на абакус збільшується швидкість мислення, посидючість, розвивається концентрація. На першому етапі навчання дитина вчиться правильної техніки виконання рахунку на абакус і освоює всі операції спочатку на абакус.
  • Обчислення в голові або ментальний рахунок. Це результат роботи системи вправ на абакусі, коли дитина вже готова до образного обчислення. Основою ментального рахунку вважається візуалізація ментальної карти в розумі та операції намистинами без подання цифр.

Розвиток інтелекту завдяки заняттям ментальною арифметикою відбувається набагато глибше та ефективніше. Нейронні зв’язки, сформовані завдяки вправам на заняттях, залишаються з дитиною протягом усього життя. А це означає, що дитина навчилася швидко концентруватися, візуалізувати інформацію та швидко оперувати даними. Ще один плюс – розвиток відразу кількох видів пам’яті: довготривалої, короткочасної та фотографічної.

Бажаєте відвідати безкоштовний пробний день?
Це чудова можливість поринути в нашу атмосферу та відчути новий підхід в навчанні. Залишайте заявку на безкоштовний пробний день для вашої дитини
Є питання?

Залиште номер телефону, ми вам дуже скоро зателефонуємо

Ваше повідомлення я прочитаю особисто

і обов’язково на нього дам відповідь

Вашу заявку прийнято

Протягом короткого часу ми з вами зв’яжемось