Оновлена версія сайту для Холлі

Розвиваючі заняття

для дітей від 2 до 4 років

Заняття розроблені з урахуванням особливостей розвитку дітей в цьому віці та спрямовані на гармонійний розвиток різних аспектів їхньої особистості.

Основні цілі занять для дітей цього віку: розвиток моторики, мовленнєвий розвиток, когнітивний розвиток, соціальний та творчий розвитки, а також самостійність та саморегуляція.

clubPage-rozv2_01

Кожне заняття має свою тему( напр: частини тіла, одяг, транспорт, пори року, тварини, птахи іт д.)

Протягом заняття діти сидять на подушечках, та виконують всі можливі завдання на розвиток дрібної та крупної моторики, уваги, вимови, уяви, пам’яті, логіки.

У групі 2-3 роки діти вчать: цифри від 1 до 10, запам’ятовують як вони виглядають, яке місце займають в числовому ряду, і співставляють кількість предметів з цифрою, вчать голосні літери, та виконують артикуляційну гімнастику.

У групі 3-4 роки діти вчать: цифри від 1-10, запам’ятовують як вони виглядають, яке місце займають в числовому рядку, і співставляють кількість предметів з цифрою, грають у математичні ігри, повторюють голосні літери та знайомляться з приголосними, згодом з’єднують прості склади і виконують артикуляційну гімнастику, вчать віршики.

У середині заняття є музична хвилинка, ходять по ортопедичним доріжкам.

В кінці заняття діти виконують творче завдання, яке включає в себе роботу з різними матеріалами.

Бажаєте відвідати безкоштовний пробний день?
Це чудова можливість поринути в нашу атмосферу та відчути новий підхід в навчанні. Залишайте заявку на безкоштовний пробний день для вашої дитини
Є питання?

Залиште номер телефону, ми вам дуже скоро зателефонуємо

Ваше повідомлення я прочитаю особисто

і обов’язково на нього дам відповідь

Вашу заявку прийнято

Протягом короткого часу ми з вами зв’яжемось